fbpx

Betölthető Állások

A Magyar Vidékért Kft agrár tevékenységgel foglalkozó,folyamatosan bővülő cégünk számára keresünk  Agrármérnök munkatársakat hazai és Eu-s Pályázatok területén!

Betanulást biztosítunk!

Feladatok:

  • Szakmai vezetés alatt hazai pályázatok megismerése
  • Gazdálkodó partnereink tájékoztatása a pályázatokról
  • Gazdaságok felmérése fejlesztési igényeikről
  • Pályázatírás és az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Pályázatok nyomon követése, szakmai beszámolójának elkészítése
  • Szakmai kapcsolatépítés
  • Határidők és költségkeret betartása
  • Közreműködés a pályázatok megvalósítása során keletkező pénzügyi dokumentumok kezelésében

Elvárások:

  • Mezőgazdasági szakirányú végzettség (Agrármérnök végzettség előnyt jelent)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság, nyitottság a változásra
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés módja: Küldje fényképes, szakmai önéletrajzát a referenciák és a bruttó bér megjelölésével a szemelyzetiosztaly.videkert@gmail.com e-mail címre.

A pozíció részleteiről jelentkezése után tájékoztatjuk.

Munkakör:

  • az Ön megyéjében a gazdálkodók tájékoztatása szervezetünk tevékenységéről, az okszerű technológiai tervezés alapján való termelésről, szolgáltatás értékesítése
  • vezető szaktanácsadók által leírt és meghatározott technológiai tervek megvalósítása a termelő gazdaságában, a gazdálkodóval egyeztetve, közösen.
  • Kihívás a munkakör végzésénél, hogy a gazdálkodók a piaccal, a termelésben való maradással, többlet költségek invesztálásával, annak megtérülésével, munkaerő igényes ágazatok fenntartásával kapcsolatban bizalmatlanok. Képesnek kell lenni a piaci információk bírtokában ezekről hitelesen informálni a gazdálkodót.
  • Kihívást jelent továbbá a jövedelmezőség szempontjából életképesnek tekinthető gazdaságok számának csökkenése. Hajlandónak kell lennie a szaktanácsadónak versenyképesebbé tenni, diverzifikálni és a piaci igények irányába terelni a termelést, és szakmai felelősséggel és zökkenőmentesen látni el tevékenységét 40-60 termelő gazdaságnak.

Amit elvárunk:

  • elkötelezettség a mezőgazdasági termelőüzemek versenyképességének fejlesztése irányába
  • mezőgazdasági termelésben  szerzett szakmai tapasztalat
  • referenciák szakmai tapasztalatairól
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés, szakmai instrukciók alapján
  • saját autó használata

Amit kínálunk:

  • tréning a szolgáltatásainkról
  • szakmai felügyelet
  • szakmai előmenetel, fejlődési lehetőség biztosítása
  • versenyképes teljesítménybér
  • kötetlen munkaidő
  • laptop, telefon

Munkavégzés helye:

  • Az a megye Magyarországon, amelyben az Ön lakóhelye / tartózkodási helye megtalálható

Kiválasztás menete:

  1. Önéletrajz értékelés
  2. Szakmai interjú I. – Nyíregyháza
  3. Referenciák értékelése
  4. Szakmai interjú II. – Nyíregyháza

Rólunk

A Ductus Kft. mezőgazdasági termelőüzemekre, gazdaságokra szabott egyedi termelési technológiai tervezéssel foglalkozik, a gazdaságok termelési irányvonalainak és céljainak megfelelően.

A technológiai tervek okszerű tápanyagutánpótlási, növényvédelmi és agrotechnikai eljárásokat tartalmaznak a gabonafélék, zöldség és gyümölcsök termesztésénél, melyek alkalmazása lehetővé teheti a kívánt termés mennyiségek és a minőség elérést. Szaktanácsadóink területi bejárásokat, célzott technológiai állapot ellenőrzéseket végeznek az általunk szaktanácsolt területeken. A termelési technológiákat a hazai vagy export piac igényeihez mérten dolgozzuk ki ügyfeleink részére, attól függően, hogy mi az értékesítési irány a gazdaságban.

Exportpiaci részlegünk biztosítja első kézből a megbízható piaci és versenytársakra vonatkozó információkat a termékek értékesíthetőségének és az értékesítésének területén.

Ezen kívül mezőgazdasági Eu-s és hazai támogatások igénylésével, pályázat írással, felnőttképzésekkel és könyveléssel nyújtunk komplex szolgáltatást a gazdálkodók részére.

Cégünk jövője

  • szolgáltatásainkhoz a hozzáférést országosan tudjuk biztosítani, 5 éven belül szerződött partnereink minimum 80%-a használjon piaci igényeihez mért termelési technológiákat.
  • Bio (ökológiai) termelési technológiák minél nagyobb termelői körben terjedjenek el
  • export részlegünk által a piaci igények feltárása után, gazdaságára szabott termelési technológiák okszerű alkalmazásával érjük el, hogy partnereink döntő része egy, a számára releváns piac irányába és a gazdálkodó számára tudatos önköltségi és eladási árakkal tudjon termelni, akár belföldön vagy külföldön.

Küldje fényképes, szakmai önéletrajzát a referenciák és a bruttó bér megjelölésével a szemelyzetiosztaly.videkert@gmail.com e-mail címre.

TOP